+380956637059
+380636764727
ГЛАВНАЯ ДОСТАВКА ОПЛАТА ГАРАНТИЯ ВАШИ ВОПРОСЫ КАТАЛОГ ТЕХНИКИ О НАС КОНТАКТЫ
+380956637059 +380636764727

Ваші запитання

Як замовити товар або дізнатися інформацію, що цікавить?

Це дуже просто зробити: зателефонуйте нам за одним із зазначених номерів :

+38 (095) 663 70 59

+38 (063) 676 47 27

Або надішліть СМС-повідомлення і ми Вам обов’язково передзвонимо.

Купівля техніки б/в або нової?

Багато хто ставить собі таке питання, коли потрібно прийняти рішення і купити техніку для будинку. У кожного з нас є з цього приводу своя думка. купити техніку б/в з країн Європи або нову з магазину Китайського виробника.

На сьогодні навіть відомі світові бренди мають різні філії зі складання своєї продукції для країн “третього світу”, куди, на жаль, відносять і Україну. Зібрана на цих підприємствах продукція має набагато нижчий рівень якості, як самої збірки, так і матеріалів (метал, пластик, скло тощо), з яких вона виготовляється. Можна піти в магазин і купити дешеву техніку однієї з безлічі безіменних китайських фірм, які, як правило, не обтяжують себе навіть якісною якістю. Можна купити в магазині техніку надійного виробника з Європи. але висока якість коштує великих грошей.

Техніка б/в – це техніка, яку випускають для Європейського ринку (на кожній стоїть відповідний знак), відповідно, її випускають із більш високоякісних матеріалів і вона має більш тривалий заявлений термін служби (від 10 до 25 років).

Тому купуючи техніку б/в з Європи Ви купуєте якісну європейську техніку відомих марок за більш ніж скромну суму. Таким чином Ви економите свої кошти. Купуючи техніку б/в з Європи, Ви можете бути повністю впевнені в тому, що вона прослужить Вам довше, ніж будь-яка нова китайська техніка, куплена в магазині.

Чи можна відремонтувати б\у техніку з Європи?

Звичайно, вибираючи техніку б/в, Ви маєте звернути увагу на ступінь її зносу, причому, зовнішній вигляд, потертості, подряпини не мають особливого значення, набагато важливішим є стан блоків управління, деталей, герметичність барабанів і т.д.

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви можете бути впевнені в тому, що вона повністю в робочому стані. Техніка обов’язково проходить передпродажну підготовку і заміну дрібних запасних частин на оригінальні, привезені з Німеччини. Після цього перевіряється її працездатність під навантаженням протягом декількох днів.

Якщо трапилося так, що Ваша техніка, після декількох років, вийшла з ладу, то цю проблему можна вирішити. Вся техніка підлягає ремонту і наявність запасних частин для неї на ринку України дуже величезна (як оригінальних, так і Китайських). В цьому відмінність техніки з Європи від Китайської “одноразової”.